Podzimní bundy dámské elegantní

1 509,50 Kč  s DPH

ty0248_17063

Jaro a podzim jsou období charakteristické náhlými změnami počasí. I když je ráno slunečno, odpoledne Vás může překvapit liják. Dámy, proto je dobré se do těchto ročních období vyzbrojit kvalitní přechodnou bundou, která Vás ochrání a zároveň pěkně dotvoří Váš jarní či podzimní outfit. Nabízíme Vám přechodné dámské bundy v trendových modelech, různých barvách a velikostech.

Množství:

O PRODUKTU

V proměnlivém jarním a podzimním počasí je Vaším největším pomocníkem přechodná bunda. Při výběru jarní dámské bundy musíte dbát hlavně na to, aby byla vyrobena z kvalitního materiálu a dobře splnila svou ochrannou funkci. Přechodné dámské bundy z naší nabídky jednoznačně splňují tento požadavek. My ženy se však rady oblékáme do pěkného oblečení, které musí být inspirovány nejnovějšími módními trendy a chceme se ostatním líbit. Proto při výběru podzimních bund bereme ohled i na barvu a střih bundy. Oblíbené jsou i různé ozdoby a aplikace jako například kožešinka, výrazné zipy a přívěsky.

Z naší nabídky moderních jarních a podzimních větrovek si vybere určitě každá žena, protože u nás najdete bohatou paletu dámských bund do přechodného počasí nebo chladnějších letních večerů. V této kategorii najdete nejen klasické sportovní jarní bundy, kožené dámské bundy ale i dámské džínové bundy. V dámské prošívané bundě či v dámské bundě bomber stylu se budete cítit skvěle a určitě si vysloužíte obdivné pohledy z okolí. Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat a nosit.

MATERIÁL

Materiál: 70% PU, 30% polyester

VELIKOSTNÍ TABULKA

Tolerance +/- 2cm

 
Rozměr Délka (A) Hrudník (B) Pás (C) Dĺžka rukávu (D) Dĺžka rukávu (E)
S 57 43 42 69 47
M 59 45 44 71 48
L 61 47 46 75 48
XL 62 49 48 76 50
XXL 63 51 50 77 50
  • FarbaČerná
  • PříležitostJaro/Podzim