Dámské bundy podzimní

1 131,50 Kč  s DPH

ty0221_14952

Jaro a podzim jsou období charakteristické náhlými změnami počasí. I když je ráno slunečno, odpoledne Vás může překvapit liják. Dámy, proto je dobré se do těchto ročních období vyzbrojit kvalitní přechodnou bundou, která Vás ochrání a zároveň pěkně dotvoří Váš jarní či podzimní outfit. Nabízíme Vám přechodné dámské bundy v trendových modelech, různých barvách a velikostech.

Množství:

O PRODUKTU

V proměnlivém jarním a podzimním počasí je Vaším největším pomocníkem přechodná bunda. Při výběru jarní dámské bundy musíte dbát hlavně na to, aby byla vyrobena z kvalitního materiálu a dobře splnila svou ochrannou funkci. Přechodné dámské bundy z naší nabídky jednoznačně splňují tento požadavek. My ženy se však rady oblékáme do pěkného oblečení, které musí být inspirovány nejnovějšími módními trendy a chceme se ostatním líbit. Proto při výběru podzimních bund bereme ohled i na barvu a střih bundy. Oblíbené jsou i různé ozdoby a aplikace jako například kožešinka, výrazné zipy a přívěsky.

Z naší nabídky moderních jarních a podzimních větrovek si vybere určitě každá žena, protože u nás najdete bohatou paletu dámských bund do přechodného počasí nebo chladnějších letních večerů. V této kategorii najdete nejen klasické sportovní jarní bundy, kožené dámské bundy ale i dámské džínové bundy. V dámské prošívané bundě či v dámské bundě bomber stylu se budete cítit skvěle a určitě si vysloužíte obdivné pohledy z okolí. Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat a nosit.

MATERIÁL

Materiál: 100% nylon

VELIKOSTNÍ TABULKA

Tolerance +/- 2cm

 
Rozměr Délka (A) Hrudník (B) Pás (C) Délka rukávu (D) Délka rukávu (E) 
S 60 46 49 70 47
M 62 48 51 73 49
L 63 50 53 76 50
XL 65 52 55 80 51
XXL 67 54 57 81 53
  • FarbaZelená
  • PříležitostJaro/Podzim