Dámské bundy na podzim

1 322,90 Kč  s DPH

My oblečeme a obujeme, Vy okouzlíte ...

ty0025_12634

Jaro a podzim jsou období charakteristické náhlými změnami počasí. I když je ráno slunečno, odpoledne Vás může překvapit liják. Dámy, proto je dobré se do těchto ročních období vyzbrojit kvalitní přechodnou bundou, která Vás ochrání a zároveň pěkně dotvoří Váš jarní či podzimní outfit. Nabízíme Vám přechodné dámské bundy v trendových modelech, různých barvách a velikostech.

Množství:

O produktu

V proměnlivém jarním a podzimním počasí je Vaším největším pomocníkem přechodná bunda. Při výběru jarní dámské bundy musíte dbát hlavně na to, aby byla vyrobena z kvalitního materiálu a dobře splnila svou ochrannou funkci. Přechodné dámské bundy z naší nabídky jednoznačně splňují tento požadavek. My ženy se však rady oblékáme do pěkného oblečení, které musí být inspirovány nejnovějšími módními trendy a chceme se ostatním líbit. Proto při výběru podzimních bund bereme ohled i na barvu a střih bundy. Oblíbené jsou i různé ozdoby a aplikace jako například kožešinka, výrazné zipy a přívěsky.

Z naší nabídky moderních jarních a podzimních větrovek si vybere určitě každá žena, protože u nás najdete bohatou paletu dámských bund do přechodného počasí nebo chladnějších letních večerů. V této kategorii najdete nejen klasické sportovní jarní bundy, kožené dámské bundy ale i dámské džínové bundy. V dámské prošívané bundě či v dámské bundě bomber stylu se budete cítit skvěle a určitě si vysloužíte obdivné pohledy z okolí. Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat a nosit.


Materiál

Materiál: 100% bavlna


Velikostní tabulka

Tolerance +/- 2cm

 
Rozměr Délka (A) Hrudník (B) Pás (C) Délka rukávu (D) Délka rukávu (E) 
S 70 48 51 71 47
M 72 49 54 72 48
L 74 52 55 74 50
XL 76 54 57 77 51
  • FarbaZelená
  • PříležitostJaro/Podzim