Monokiny plavky s květinami modré barvy

985,50 Kč  s DPH

My oblečeme a obujeme, Vy okouzlíte ...

42965_VMP

Dámy, pokud se rady držíte módních trendů a patříte mezi ženy, které upřednostňují spíše jednodílné plavky, u nás jste na správném místě! Jednodílné plavky, které se nazývají monokiny jsou specifické svým vykrojeným střihem, díky čemuž určitě nepůsobí fádní a tuctová. Vykouzlit trendy a sexy plážový outfit nikdy nebylo snazší!

Množství:

 

Dámy, právě jste objevili bohatou nabídku plavek monokin, v níž si každá z Vás najde ten pravý kousek. Pokud jste si právě položili otázku, co jsou monokiny a není Vám tento výraz zcela jasný, zveme Vás nakouknout spolu s námi do světa monokin, kde Vám ukážeme, že i během letní dovolené nebo na koupališti se můžete cítit příjemně a krásná zároveň. Monokiny jsou používaným výrazem pro jednodílné plavky, které jsou typické zejména tím, že po stranách jsou vykrojené a prostříhávané. Díky tomuto střihu jsou specifickým kouskem, který ve vaší sbírce rozhodně nesmí chybět!

V naší kategorií monokin si můžete vybrat z různých barev, střihů, které jsou s nařasením nebo hladké doplněné různými aplikacemi. Tento asymetrický střih plavek Vám pomůže skrýt i malé chybičky krásy, kterými může být například ochablé bříško po porodu. Tyto dámské plavky vědí prostě dokonale skrýt, co má být skryté a odhalit přednosti, kterými se chcete na pláži prezentovat. Navíc, pokud Vás omrzí koupání a opalování a vydáte se na letní procházku, skvěle je můžete zkombinovat se šortkami, sukní nebo letními šaty.


Materiál: 80% polyamid, 20% elastan


ROZMĚR

OBVOD HRUDNÍKU

OBVOD POD PRSY

OBVOD V BOCÍCH

S

 82-84cm

68-73 cm

do 88 cm

M

 85-87 cm

71-76 cm

do 92 cm

L

88-90 cm

74-79 cm

do 96 cm

XL

91-93 cm

77-82 cm

do 100 cm

2XL

94-95 cm

80-85 cm

do 104 cm

  • BarvaModrá
  • PříležitostLéto