Sada malé a velké kabelky do ruky 2 v 1 v béžové barvě

935,50 Kč  s DPH

TB-S-180

U žen platí pravidlo, že kabelek nikdy není dost. Dámské kabelky bychom, klidně, mohli nazvat i ženskou slabostí. Vždyť kolikrát, když jste jen tak kráčeli po ulici, upoutala Vaši pozornost kabelka jiné ženy? Vyberte si i Vy zajímavou kabelku, která zaujme na první pohled.

Tento produkt je vyprodán.

Nebo si můžete vybrat z nejnovějších kousků, které jsme právě přidali ...

Kabelky do ruky

Kabelky jsou součástí šatníku každé ženy. Jako holčičky jsme se od mala hráli s kabelkami našich mam a tvářili se, že jsme už velké dámy. Nyní, když už velkými dámami jsme, můžeme si vybírat kabelky, které se nám líbí, a které nám dodají osobitý styl. Kabelky do ruky se ideálně hodí k elegantnímu nebo sportovně elegantnímu outfitu. Takové kabelky nemají příliš dlouhé rukojeti, proto je nosíme jen tak v ruce, nebo zavěšené na předloktí.

 

Bývá zvykem, že součástí kabelky je i dlouhé ramínko, které si můžete na kabelku upnout, převěsit ji přes rameno a mít tak na chvíli volné obě ruce. Dámské kabelky do ruky z naší nabídky Vám nabízejí možnost výběru z více velikostí, stylů, střihů a samozřejmě barev. Poddejte se ženské slabosti a vyberte si kabelku podle Vašich představ.

 

Šířka: 37 cm (velká) / 30 cm (malá)

Výška: 26 cm (velká) / 21 cm (malá)

Hloubka: 11 cm (velká) / 8 cm (malá)

 

Materiál: ekokůže

 

.

Kabelka má kapsu na telefon.


Kabelka má krátký nastavitelný popruh.

  • BarvaBéžová
  • PříležitostVolný čas
  • MateriálEkokůže

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.