Dámské kozačky z přírodní kůže krémové

2 550,00 Kč  s DPH

3 044,00 Kč

-494,00 Kč

2064

Hledáte pohodlné a stylové dámské kožené kozačky? Upřednostňujete pohodlí a komfort při nošení? Chcete vaším nohám dopřát jen tu nejlepší kvalitu? Tak jste tady správně. Nabízíme Vám kvalitní kožené holínky, které jsou vyráběny ručně.

Množství:

Dámské kožené kozačky z vysoce kvalitní kůže jsou vyráběny výhradně ručně. Holínky jsou navrženy tak, aby Vám poskytly maximální komfort a pohodlí při nošení. Jejich nadčasový a originální design potěší i ty nejnáročnější ženy. Tyto kožené kozačky v kombinaci s oblíbenými džínami Vám zaručí, že budete nepřehlédnutelná a stylová. Číslování těchto kozaček je typické, takže při výběru velikostí se můžete řídit velikostmi bot, jaké nosíte stále. Tyto kožené kozačky Vám nabízíme ve více barvách. Zapata - navrhuje boty s péčí o vaše nohy.

Materiál: pravá kůže

 

Výška podpatku: 8cm

Vážený zákazníku, protože toto zboží pro Vás vyrábíme na míru podle vašich požadavků, nelze jej vrátit a také při tomto zboží nemůžete využít možnost platby na dobírku, pouze platbu na účet. Doba doručení se může prodloužit až na 21 dní.