Dámské velké prostorné kabelky do ruky v béžové barvě

674,00 Kč  s DPH

TB-S-42_19035

U žen platí pravidlo, že kabelek nikdy není dost. Dámské kabelky bychom, klidně, mohli nazvat i ženskou slabostí. Vždyť kolikrát, když jste jen tak kráčeli po ulici, upoutala Vaši pozornost kabelka jiné ženy? Vyberte si i Vy zajímavou kabelku, která zaujme na první pohled.

Kabelky jsou součástí šatníku každé ženy. Jako holčičky jsme se od mala hráli s kabelkami našich mam a tvářili se, že jsme už velké dámy. Nyní, když už velkými dámami jsme, můžeme si vybírat kabelky, které se nám líbí, a které nám dodají osobitý styl. Kabelky do ruky se ideálně hodí k elegantnímu nebo sportovně elegantnímu outfitu. Takové kabelky nemají příliš dlouhé rukojeti, proto je nosíme jen tak v ruce, nebo zavěšené na předloktí.

 

Bývá zvykem, že součástí kabelky je i dlouhé ramínko, které si můžete na kabelku upnout, převěsit ji přes rameno a mít tak na chvíli volné obě ruce. Dámské kabelky do ruky z naší nabídky Vám nabízejí možnost výběru z více velikostí, stylů, střihů a samozřejmě barev. Poddejte se ženské slabosti a vyberte si kabelku podle Vašich představ.

 

Šířka: 46 cm

Výška: 32 cm

Hloubka: 16,5 cm

 

Materiál: ekokůže

 

.

Kabelka má kapsu na telefon.


Kabelka má krátký nastavitelný popruh.

  • BarvaBéžová
  • PříležitostVolný čas
  • MateriálTkanina

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.