Pánské motýlky s květinami

231,00 Kč  s DPH

My oblečeme a obujeme, Vy okouzlíte ...

M1W2_3096

Pánský motýlek je malý doplněk v pánském outfitu, ale dokáže zanechat velký dojem. Současná móda udává trend nošení pánských motýlků jako na společenské události, tak i mimo ně. Různé barvy a styly pánských motýlků obzvláštní a oživí Váš vzhled. S motýlkem vytvoříte vzhled gentlemana jednoduše a snadno.

Množství:

O produktu

Pánové, čeká Vás událost, na níž potřebujete vypadat společensky, ale nejste příliš velkým fanouškem kravaty pro pocit škrcení, který může vyvolávat? Pokud sáhnete po pánském motýlku splníte všechny požadavky společnosti a zároveň se budete cítit pohodlně. Pánské motýlky černé barvy zkombinované se sakem a bílou košilí patří v pánské eleganci ke klasice. 

V současnosti jsou ale čím dál tím více ve společnosti populární i motýlky v různých barevných provedeních. S motýlkem však zaujmete své okolí nejen na společenských akcích jakými jsou plesy či svatby. Své využití mají i během běžných dní, například při nošení do práce či na oslavu s kamarády. Pánský motýlek v kombinaci s riflemi a sportovním sakem Vám zaručí, že se za vámi otočí nejedna dáma. Nebojte se různých barev a vzorů ve kterých mohou být pánské motýlky vyhotoveny a nechte, ať oni mluví za Vás.


Materiál

Tkanina


Rozměr

Šířka 12 cm

Výška 5 cm

Maximální obvod 45 cm

  • BarvaBéžová
  • PříležitostFormální

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.