Moderní pásek pro pány černé barvy

566,00 Kč  s DPH

Z černý

Doplňte si svůj vzhled moderními pánskými pásky, které Vám budou dělat společnost během celého dne a Vy s nimi budete vypadat skvěle. Různé druhy brašen Vám usnadní práci s výběrem opasku a určitě si najdete vhodnou kombinaci k Vašemu outfitu.

Množství:

Pánský opasek je nezbytnou součástí oděvu, ale zároveň může reprezentovat charakter muže, který ho nosí. Mate před sebou výběr z klasických, ale také z originálních barev, různých tlouštěk či materiálů. V naší nabídce najdete modely, které můžete nosit k džínovým kalhotám nebo k spoločenkým oblekem. Vybere si každý, ať už jste zastáncem klasiky a tradice nebo extravagance. Stylové brašny z Vás udělají člověka, který bude před ostatními vypadat skvěle. Nebojte se vyniknout a ukázat své pravé já! Věřte, že i takový detail jako pásek z Vás udělá nového člověka, o kterém je jasné, že ví, co chce.


Chcete-li správně změřit obvod svého pasu (nebo boků podle toho, kde budete opasek nosit), tak přiložte metr kalhot na místo umístění opasku a odečtěte hodnotu.

"1" - vhodný pro obvod v pase 83 cm až 101 cm. Celková délka pásku je 114 cm.
"2" - vhodný pro obvod v pase 93 cm až 111 cm. Celková délka pásku je 124 cm.
"3" - vhodný pro obvod v pase 103 cm až 121 cm. Celková délka pásku je 134 cm.
"4" - vhodný pro obvod v pase 113 cm až 131 cm. Celková délka pásku je 144 cm.
"5" - vhodný pro obvod v pase 123 cm až 141 cm. Celková délka pásku je 154 cm.

Materiál: přírodní kůže
Šířka pásku:4,2 cm

  • BarvaČerná
  • PříležitostVolný čas a práce
  • MateriálEkokůže